Alates 01.04.2018 kehtiv metroloogiateenuste hinnakiri ja info muudatustest

 

Lugupeetud kliendid!

 

Teatame, et alates 01. aprillist 2018 kehtib AS-i Metrosert metroloogiateenustele uus hinnakiri, mis on leitav meie kodulehe Hinnakirja rubriigist SIIT


Uuendusena on hinnakirja lisandunud  värvimõõturite/mõõtude värvuskoordinaatide mõõtmise teenus ja elektrijuhtivuse mõõtude kalibreerimise teenus. Alates aprillist väljastame elektroonsel kujul ka taatlustunnistusi.

 

Juhime tähelepanu, et alates 01. aprillist 2018 muutub paberkandjal kalibreerimis- ja taatlustunnistuste väljastamine tasuliseks. Paberkandjal tunnistuse väljastamine maksab edaspidi 2 eurot tunnistuse kohta (hinnale lisandub käibemaks).

 

Digitunnituste ehk elektroonsel kujul kalibreerimis- ja taatlustunnistuste väljastamine on klientidele jätkuvalt tasuta (digitunnistus sisaldub teenuse hinnas). Tänaseks väljastame ligi pooled tunnistustest elektroonsel kujul ning see näitaja on kiirelt kasvamas, kuna digitunnistuste kasutamine on mugav, kiire, turvaline ja keskkonnasõbralik valik. Digitunnistused väljastame klientidele e-kirja teel. Rohkem infot digitembeldamise kohta Metroserdis ja digitunnistuse näidise leiate meie kodulehelt SIIT

 

Kõik digitunnistused on pidevalt kättesaadavad ja allalaaditavad ka veebipõhise mõõtevahendite infosüsteemi (MÕIS) kasutajatele. Veebikeskkond MÕIS hõlbustab ettevõtetel hallata oma mõõtevahendite registrit ja teostada nende ohjet. Huvi korral leiate MÕISa kohta rohkem infot meie kodulehelt SIIT. Metroserdi klientidele on keskkonnaga liitumine ja kasutamine tasuta.

 

AS Metrosert