Siseaudiitorite koolitus 23.-24.09.2014

 

AS Metrosert korraldab 23.-24. septembril 2014 Siseaudiitorite koolituse.

 

Koolituse eesmärgiks on anda koolituses osalenutele teadmised ja oskused oma ettevõtetes siseauditite edukaks ja efektiivseks läbiviimiseks lähtudes ettevõttes kehtiva(te)st juhtimissüsteemi(de)st.

Koolitus on mõeldud potentsiaalsetele ja juba tegutsevatele siseaudiitoritele ning ettevõtete juhtidele ja spetsialistidele, kellele on oluline ja vajalik täiendada oma juhtimissüsteemide alaseid teadmisi.

 

Koolituse sisu

Koolituse esimesel päeval keskendutakse standarditele ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 ning antakse ülevaade auditi standardist ISO 19011.

Koolituse teisel päeval jagatakse infot juhtimissüsteemidega seonduva dokumentatsiooni ja auditite läbiviimise protsessi kohta.

Mõlemal päeval toetavad teoreetilisi teadmisi grupitööd ja arutelud.

Koolituse täpne programm on leitav siit.

 

Koolituse läbiviija on Metroserdi juhtaudiitor Kai Abram, kes töötab Metroserdis 2010. aasta sügisest. Tema tööks on juhtimissüsteemide sertifitseerimis- ja järelevalveauditite teostamine. Varasemalt on ta töötanud erinevates organisatsioonides ka kvaliteedijuhi ja konsultandina ning omab koolitaja kogemust. Kai võib tegutseda ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, kinnispakkide täitekoguse tagamise süsteemi ja bioloogilise puhtuse tagamise süsteemi sertifitseerimisauditite juhtaudiitorina. Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli tehnoloogiainsenerina ning on ennast pidevalt täiendanud juhtimissüsteemide valdkonnas.

 

Koolitus toimub Metroserdi büroos, aadressil Teaduspargi 8 Tallinn. Metrosert asub Mustamäel, Mehhatroonikumi hoone II korrusel. Maja kõrval on tasuta parkimisvõimalus.

 

Koolituse maksumus on 195 eurot ühe osaleja kohta. Hinnale lisandub käibemaks.

Kahe või enama osaleja korral ühest organisatsioonist on hinnasoodustus -10% koolituse tavahinnast iga osaleja kohta. Hind sisaldab jaotusmaterjali, tunnistust ja kohvipause.

Koolitusel osalemise eelduseks on arve tähtaegne tasumine.

 

Lõunapausi ajal on võimalik külastada samas hoones asuvat kohvik-bistrood AlMare. Lõuna maksumus ei sisaldu koolituse hinnas.

 

NB! Kui pärast registreerumist selgub, et Teil ei ole võimalik koolitusel osaleda, palume meid sellest e-kirja teel teavitada vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse algust. Sellisel juhul tagastatakse  Teile koolituse maksumus. Hilisemal loobumisel ei kuulu koolituse maksumus tagastamisele.

  

Siseaudiitorite koolitusele registreerumiseks palume täita registreerumisvorm* hiljemalt 16.09.2014 (ka).

*Registreerumisvormis esitatud andmete põhjal koostame ja edastame Teile arve.

 

Koolitusega seonduvate küsimuste korral võtke palun meiega ühendust e-posti (koolitus@metrosert.ee) või telefoni (681 4830) teel.

 

Juhul kui soovite siseaudiitorite koolitust korralda eraldi oma organisatsiooni töötajatele, palume pakkumise saamiseks pöörduda samadel kontaktidel.

 

Kohtumiseni koolitusel!

 

AS Metrosert