Eesti Akrediteerimiskeskuse uue kujundusega akrediteerimissümbol Metroserdi tunnistustel

 

Lugupeetud kliendid!

 

Alates 01. jaanuarist 2018 võtab Metroserdi metroloogiadivisjon kalibreerimis- ja taatlustunnistustel akrediteeringule viitamiseks kasutusele Eesti Akrediteerimiskeskuse (edaspidi EAK) uue akrediteerimissümboli, mis viitab akrediteerimiskriteeriumeid kehtestava standardi tähisele (nt EN ISO/IEC 17025) ning akrediteerimistunnistuse numbrile.

 

Kalibreerimistunnistuse esilehe päises on alates jaanuarist 2018 Metroserdi logo ja EAK akrediteerimissümbol standardi tähisega EN ISO/IEC 17025 ning Metroserdi akrediteerimistunnistuse numbriga K001.

 

Taatlustunnistuse päises on Metroserdi logo ja EAK akrediteerimissümbol standardi tähisega EN ISO/IEC 17020 ning Metroserdi akrediteerimistunnistuse numbriga I050.

 

Akrediteeritud mõõtmis- ja katsetegevuse protokollide esilehe päises on Metroserdi logo ja EAK akrediteerimissümbol standardi tähisega EN ISO/IEC 17025 ning Metroserdi akrediteerimistunnistuse numbriga L061.

 

Uue kujundusega väljastatakse ka digitembeldatud tunnistused. Digitembeldamise kohta Metroserdis saab rohkem lugeda SIIT

 

Kalibreerimistunnistuse näidisega saab tutvuda SIIN ja taatlustunnistuse näidisega SIIN

 

AS Metrosert